Türkçe IELTS Writing Task 1 ve Task 2

Türkçe IELTS Writing Task 1 ve Task 2.IELTS Courses

IELTS için nasıl yazmamız gerektiğini öğreniyoruz.

IELTS için nasıl yazmamız gerektiğini öğreniyoruz.

IELTS ve benzeri akademik sınavlar birçok yeti gerektirir. İngilizcesi zaten iyi düzeyde olan kursiyerler sınavın Reading ve Listening bölümleri için kendilerini geliştirebilmektedirler. Güncel kitaplardan alıştırmalar yaparak ve cevap anahtarlarından kendilerini kontrol ederek bir düzey yakalayabilirler.  Ancak, bu tipteki profesyonel sınavlara özellikle Writing ve Speaking bölümleri için kendi başınıza çalışmak yetersizdir.

Kursiyerlerin, bu konuda uzman eğitmenlerden (feedback) geri bildirimler alması ve tavsiyeler doğrultusunda çalışması gerekir. CanEnglish App tam bu noktada devreye girer. Sınavın tüm stratejileri üzerine bilgilendirmeler ve stratejiler anlatan videolar izlersiniz, sonra da Task ‘lar yardımıyla aşama aşama ilerlersiniz. Yaptığınız tüm çalışmalar için uzmanlar tarafından değerlendirilir ve geri dönütlerle yönlendirilirsiniz. Saatlerce kursa gitmez, ciddi maliyetlerle katlanmaz ve kesin bir verim alırsınız. Tam aradığınız gibi durmuyor mu? Hadi başlayalım!

CanEnglish App (CanApp) uygulamamızı ücretsiz indirerek, eğitmeninizden 1 haftaya kadar ücretsiz ve taahhütsüz geri bildirim alabilirsiniz. 

Dünya çapında kabul gören bu sınavlara, CanEnglish’in uzman kadrosunun hazırladığı bireysel yol haritalarıyla çalışın. Bu kursla uzman kadrolu eğitmenimizle, size en uygun materyallerle ve bireysel ilgiyle sonuca ulaşın.

Mobil uygulamamızı indirerek, bir çok egzersiz yapabilir, yaptığınız çalışmalarla ilgili geri bildirimler alabilirsiniz. Unutmayın, yazmanın nasıl olduğunu öğrenmeniz yeterli değil. Yazdığınız essay’lerle ilgili geri bildirimler almalı ve gerekli düzeltileri uygulamasınız. Bu konuda danışmanınızdan yardım isteyebilir ve yönlendirmesine başvurabilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

UdemyDegree
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
%d bloggers like this: